Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Hotel Therme Laa

Hotel Therme Laa

Nechte se okouzlit a hýčkat v elegantním prostředí našeho 4hvězdičkového superior hotelu. Vychutnávejte luxus našich pokojů a ponořte se do světa plného zážitků, které na Vás čekají nejen v našem hotelovém termálním, saunovém a beauty světě, ale i v termálních lázních, které jsou s hotelem spojeny proskleným "Mostem smyslů".
Hotel U DIVADLA Znojmo

Hotel U DIVADLA Znojmo

Jsme tradiční tří hvězdičkový hotel s restaurací a vinárnou. Umístění hotelu je ideální pro návštěvníky, nacházíme se v centru města v blízkosti vlakového a autobusového nádraží
Využijte klidnou a příjemnou atmosféru v hotelových pokojích, tak jako v restauraci, vinárně nebo na letní zahrádce, která je přes léto otevřená.
Znovín Znojmo a.s.

Znovín Znojmo a.s.

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Městská plovárna LOUKA

Městská plovárna LOUKA

Plovárna je tvořena systémem bazénů v provedení z nerezového plechu, nezbytným technickým zázemím a vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.

DŘEVOTVAR Znojmo

DŘEVOTVAR Znojmo

Naše firma se prezentuje vlastním designem výrobků. Produkce v oblasti sériové výroby bytového, kancelářského nábytku a v oblasti individuální výroby. Spolupracujeme s předními českými architekty.  Naše firma byla několikrát oceněna za své produkty Design centrem ČR
Hotel Morava

Hotel Morava

Hotel Morava je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel nabízející kvalitní ubytování za přijatelné ceny, dokončen byl v dubnu 2008. Nachází se v samém srdci velmi cenné historicky chráněné městské památkové rezervace města Znojma, v blízkosti hlavní mezinárodní trasy Praha-Brno-Vídeň.
TOS ZNOJMO

TOS ZNOJMO

Díky progresivní technologii a kapacitním možnostem firmy je vhodným doplňkovým programem výroba jednotlivých částí a součástí nejen pro pohonovou techniku ale i pro ostatní odvětví. V této oblasti jde především o výrobu hřídelí, ozubených kol a opracování odlitků.
Penzion Znojmo

Penzion Znojmo

Nabízíme Vám ubytování v nově otevřeném penzionu v klidné části Znojma v blízkosti nákupního centra. Tento hotýlek je po celkové rekonstrukci. Poskytujeme 8 dvojlůžkových pokojů. Každý pokoj obsahuje soukromé sociální zařízení se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem. Pokoje dále obsahují standardní vybavení s televizí, telefonem a s připojkou na internet.

PSOTA Transport

PSOTA Transport

Vnitrostátní a mezinárodní doprava od 0,5-24t. test  Přeprava kusového zboží.Přeprava sypkého zboží.  Přeprava tekutého zboží /pouze .Přeprava zboží podléhající úmluvě ADR mimo třídy 1 a 7.  Přeprava kusového zboží od 0,5-10t na relaci Wien-CZ  Pojištění nákladů CMR do 7 mil Kč.  Sledování vozidel pomocí GPS s on-line vazbou na dispečink.  Skladování zboží a manipulace s ním. Překládka zboží. Vážení vozidel do celkové hmotnosti 60t. Parkování vozidel v hlídaném objektu stráženém a monitorovaném kamerovým systémem
Autoservis Březina

Autoservis Březina

Autoservis Březina Vám nabízí několik služeb. V našem autoservisu provádíme opravy všech typů vozů. Opravy motorů a seřízení motorů B + D, je v našem autoservisu samozřejmostí, stejně jako geometrie a opravy. Autoservis také nabízí karosářské práce, lakování. Provádíme diagnostiku řídících jednotek, tlumiču i brzd

MONA Znojmo s.r.o.

MONA Znojmo s.r.o.

MONA Znojmo s.r.o. se zabývá výrobou, prodejem a distribucí kvalitních sycených a nesycených nealkoholických nápojů, extra hustých sirupů, energetického nápoje STYX, konopných nápojů CANNADRINK, nápojů určených pro zvláštní výživu a také speciálních zdravotních nápojů.

Hotel Bermuda Znojmo

Hotel Bermuda Znojmo

Hotel Bermuda Znojmo je komfortní tříhvězdičkový hotel, dokončený v červenci 2007. Má velmi výhodnou polohu ve středu města Znojma, v blízkosti průjezdních tahů Praha-Brno-Vídeň a Retz. Tím je hotel pro naše hosty velmi snadno dostupný.

Jihomoravské muzeum ve Znojmě

Jihomoravské muzeum ve Znojmě

Jihomoravské muzeum ve Znojmě je jedno z nejstarších muzeí na jižní Moravě. Od svého vzniku v roce 1878 počalo městské muzeum shromažďovat památky minulosti Znojma, které představilo veřejnosti ve své první expozici otevřené roku 1889. Od roku 1910 našly sbírky, zásluhou kustoda Antona Vrbky, své umístění v prostorách znojemského hradu. Celý hrad spolu s památnou rotundou získalo muzeum do své správy roku 1920.
AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, a. s.

AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, a. s.

Je nejstarším šlechtitelským pracovištěm v České republice a jedním z nejstarších na světě. I v současné době pokračuje AMPELOS ve Vrbovci ve šlechtění. Zabývá se novošlechtěním odrůd révy vinné, které by byly ranné a dávaly hrozny s vysokou cukernatostí. Na pronajatých pozemcích AMPELOSU probíhá udržovací šlechtění 30 odrůd révy vinné. Je zde i republikový genofond révy vinné.


Yacht Club Znojmo

Yacht Club Znojmo

Začátky jachtingu na Znojemsku spadají do let těsně po druhé světové válce, tedy do let 1946 a 1947. Zprvu šlo samozřejmě o činnost živelnou. Úplně první plachetnicí na Vranově byla již před válkou masivní jola Sokola Znojmo "Sokolice", údajně na ní jezdil dr. Kugler, který je znám z pozdějších dob jako plavčík na koupališti u bývalého přívozu přes Švýcarskou zátoku

České květiny - online květinářství

Počasí
Znojmo

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 574 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics