Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Zámek Uherčice

Zámek Uherčice

Rozlehlý zámecký areál zahrnující obytné a reprezentační prostory i hospodářské budovy tvoří, včetně zahrad a parků, významný krajinotvorný soubor. Vznikl na místě původní gotické tvrze ze sklonku 15. století. Přibližně na tomtéž obdélném půdorysu proběhla kolem poloviny 16. století přestavba tvrze na renesanční zámek, dodnes v jádru dochovaný a tvořící východní část komplexu.

Burg Hardegg

Burg Hardegg

Die Burg Hardegg, im frühen 12. Jahrhundert bereits in Urkunden erwähnt, bildete auf einer Felsklippe über der Thaya eine starke Grenzfeste. Doch schon im 10. Jahrhundert hat hier eine kleine Wehranlage bestanden, die das Gebiet vor Einfällen feindlicher Scharen geschützt hatte.
Hotel Therme Laa

Hotel Therme Laa

Nechte se okouzlit a hýčkat v elegantním prostředí našeho 4hvězdičkového superior hotelu. Vychutnávejte luxus našich pokojů a ponořte se do světa plného zážitků, které na Vás čekají nejen v našem hotelovém termálním, saunovém a beauty světě, ale i v termálních lázních, které jsou s hotelem spojeny proskleným "Mostem smyslů".
Znovín Znojmo a.s.

Znovín Znojmo a.s.

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Městská plovárna LOUKA

Městská plovárna LOUKA

Plovárna je tvořena systémem bazénů v provedení z nerezového plechu, nezbytným technickým zázemím a vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.

DŘEVOTVAR Znojmo

DŘEVOTVAR Znojmo

Naše firma se prezentuje vlastním designem výrobků. Produkce v oblasti sériové výroby bytového, kancelářského nábytku a v oblasti individuální výroby. Spolupracujeme s předními českými architekty.  Naše firma byla několikrát oceněna za své produkty Design centrem ČR
Hotel Morava

Hotel Morava

Hotel Morava je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel nabízející kvalitní ubytování za přijatelné ceny, dokončen byl v dubnu 2008. Nachází se v samém srdci velmi cenné historicky chráněné městské památkové rezervace města Znojma, v blízkosti hlavní mezinárodní trasy Praha-Brno-Vídeň.
TOS ZNOJMO

TOS ZNOJMO

Díky progresivní technologii a kapacitním možnostem firmy je vhodným doplňkovým programem výroba jednotlivých částí a součástí nejen pro pohonovou techniku ale i pro ostatní odvětví. V této oblasti jde především o výrobu hřídelí, ozubených kol a opracování odlitků.
Penzion Znojmo

Penzion Znojmo

Nabízíme Vám ubytování v nově otevřeném penzionu v klidné části Znojma v blízkosti nákupního centra. Tento hotýlek je po celkové rekonstrukci. Poskytujeme 8 dvojlůžkových pokojů. Každý pokoj obsahuje soukromé sociální zařízení se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem. Pokoje dále obsahují standardní vybavení s televizí, telefonem a s připojkou na internet.

PSOTA Transport

PSOTA Transport

Vnitrostátní a mezinárodní doprava od 0,5-24t. test  Přeprava kusového zboží.Přeprava sypkého zboží.  Přeprava tekutého zboží /pouze .Přeprava zboží podléhající úmluvě ADR mimo třídy 1 a 7.  Přeprava kusového zboží od 0,5-10t na relaci Wien-CZ  Pojištění nákladů CMR do 7 mil Kč.  Sledování vozidel pomocí GPS s on-line vazbou na dispečink.  Skladování zboží a manipulace s ním. Překládka zboží. Vážení vozidel do celkové hmotnosti 60t. Parkování vozidel v hlídaném objektu stráženém a monitorovaném kamerovým systémem
Autoservis Březina

Autoservis Březina

Autoservis Březina Vám nabízí několik služeb. V našem autoservisu provádíme opravy všech typů vozů. Opravy motorů a seřízení motorů B + D, je v našem autoservisu samozřejmostí, stejně jako geometrie a opravy. Autoservis také nabízí karosářské práce, lakování. Provádíme diagnostiku řídících jednotek, tlumiču i brzd

Hotel Bermuda Znojmo

Hotel Bermuda Znojmo

Hotel Bermuda Znojmo je komfortní tříhvězdičkový hotel, dokončený v červenci 2007. Má velmi výhodnou polohu ve středu města Znojma, v blízkosti průjezdních tahů Praha-Brno-Vídeň a Retz. Tím je hotel pro naše hosty velmi snadno dostupný.

Jihomoravské muzeum ve Znojmě

Jihomoravské muzeum ve Znojmě

Jihomoravské muzeum ve Znojmě je jedno z nejstarších muzeí na jižní Moravě. Od svého vzniku v roce 1878 počalo městské muzeum shromažďovat památky minulosti Znojma, které představilo veřejnosti ve své první expozici otevřené roku 1889. Od roku 1910 našly sbírky, zásluhou kustoda Antona Vrbky, své umístění v prostorách znojemského hradu. Celý hrad spolu s památnou rotundou získalo muzeum do své správy roku 1920.
AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, a. s.

AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, a. s.

Je nejstarším šlechtitelským pracovištěm v České republice a jedním z nejstarších na světě. I v současné době pokračuje AMPELOS ve Vrbovci ve šlechtění. Zabývá se novošlechtěním odrůd révy vinné, které by byly ranné a dávaly hrozny s vysokou cukernatostí. Na pronajatých pozemcích AMPELOSU probíhá udržovací šlechtění 30 odrůd révy vinné. Je zde i republikový genofond révy vinné.


ZENZA Znojmo a.s.

ZENZA Znojmo a.s.

Společnost ZENZA Znojmo a.s. je dlouholetým distributorem minerálních hnojiv, pohonných hmot a agrochemie ve znojemském regionu.V oblasti služeb poskytujeme rozmetání hnojiv pneumatickými rozmetadly Terra Gator i s využitím technologie precizního zemědělství.


Počasí
Znojmo

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics